Restaurace s výhledem na Prahu

Restaurací s výborným jídlem, skvělým servisem a krásným interierem, je mnoho. Co když ale toužíte po něčem speciálním? Co když máte chuť dát si večeři či drink a přitom se dívat na celou Prahu? Máme pro Vás tipy na nejlepší střešní restaurace a bary v Praze, které Vám nabídnou dechberoucí výhled na stověžatou Prahu.

Sluneční terasa T-Anker

Restaurace na střeše obchodního domu Kotva, to je T-Anker. V teplých měsících Vás tato úžasná venkovní restaurace s výhledem na Staré Město ochladí s nabídkou 60 druhů piva z celého světa. Těšit se můžete také na nejlepší české pivní speciály.

Více informací

CODA Restaurant

CODA Restaurant nabízí jedinečnou terasu s výhledem nejen na kostel sv. Mikuláše na Malé Straně, ale i na další pražské památky. V interiéru Vás okouzlí umělecká díla od Dalího až po Picassa.

Více informací

Restaurant Petřínské terasy

Restaurant Petřínské Terasy se nachází na jednom z nejromantič­tějších míst Prahy, které je tak oblíbené mezi zamilovanými páry. Naleznete jej uprostřed východního svahu Petřínského kopce s úchvatným výhledem na celou Prahu.

Více informací

Oblaca Restaurant

Nezapomenutelný výhled z 66 metrů nad zemí v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje luxusní restaurace na žižkovské věži Oblaca. V této restauraci se budete cítit doslova jako v oblacích.

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko