Nejlepší taneční kluby v Praze

V Praze je řada hudebních klubů a my Vám přinášíme tipy na místa, kde se potkáte i s místními. Nikoliv jen podniky, kam chodí turisté, ale zkrátka i místa, kam si chodí užívat Pražané.

V jiných průvodcích se dočtete o klubech jako Karlovy Lázně, One Club Prague, Duplex, Chapeau Rouge či Roxy. Jsou to vesměs kluby zaměřené na turisty. Náš průvodce Vám chce nabídnout hlavně pražskou originální atmosféru a místa, kam chodí také místní. Proto tyto kluby nejsou součástí našeho průvodce a naším doporučením. Naším výběrem jsou následující místa, která vybrali sami Pražané.

MOON club & lounge

MOON club & lounge je poměrně novým a neokoukaným charismatickým místem v Praze. Tento tajuplný prostor ve zrekonstruované historické budově, jehož dominantou je nádvoří se skleněným stropem, Vás přímo vybízí k navštívení. Najdete ho kousek od proslulé Dlouhé ulice na Starém Městě. V klubu naleznete řadu oddělených salónků i restauraci.

Nebe Cocktail Music Bar

Nebe je oblíbená síť barů, které mají v Praze dlouhou historii. Tyto bary si získaly oblibu u místních obyvatel i u turistů. Naleznete je na třech významných místech v Praze, a to na Václavském náměstí, v Křemencově ulici, u Karlova náměstí a V Celnici. Všechny kluby nabízejí příjemné posezení, videoprojekci a vynikající míchané drinky a kvalitní alkohol.

Více informací

Hangar Club and Bar

V okolí Dušní ulice na Starém Městě se nachází řada podniků, avšak ten, který za to opravdu stojí, je Hangar Club and Bar. Tento stylový podnik s atmosférou letectví 40. až 60. let propojuje styl bývalé letecké společnosti PAN AM v horním patře s nespoutaností vojenských pilotů zasazených do prostředí dolní části podniku.

Radost FX Club

Tento hudební klub se nachází v krásné čtvrti na pražských Vinohradech a je klubem, kde naleznete to nejlepší ze žánrů house, hip hop a R&B/soul. Řadí se ke špičce mezi českými podniky. Najdete zde 6 barů a fenomenální restauraci ve 2 patrech zábavy.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar se řadí k nejnavštěvo­vanějším hudebním klubům v Praze s dlouhou tradicí. Máte-li chuť zajít na oldies, nesmíte tento klub minout. Každý pátek a sobotu se zde jede na vlně 80s a 90s. V pozdních nočních hodinách je zde skutečně hodně turistů, ale potkáte zde i místní.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko