Taneční kluby v Praze

Taneční kluby v Praze

Máte-li chuť protančit noc, tak věřte, že v Praze k tomu máte spoustu možností. Nachází se zde mnoho výborných tanečních klubů a my Vám ukážeme jak kluby, kde tvoří klientelu převážně turisté, tak místa, kde se potkáte s místními.

Návštěva klubů je v Praze velkým hitem. Noc můžete protančit ve stylu house, techno či jiných stylech taneční hudby. Kluby, které Vám ve výběru představíme, jsou místa, která Vám doporučují místní, a která jsou skutečně prověřená a nejsou pouhým lákadlem na turisty.

MOON club & lounge, Praha
MOON club & lounge
Nebe Cocktail Music Bar, Praha
Nebe Cocktail Music Bar
Hangar Club and Bar, Praha
Hangar Club and Bar
Radost FX Club, Praha
Radost FX Club

V jiných průvodcích se jistě dočtete o klubech jako Karlovy Lázně, One Club Prague, Duplex, Chapeau Rouge či Roxy. Jsou to vesměs kluby zaměřené na turisty. Náš průvodce Vám chce nabídnout pražskou originální atmosféru a místa, kam chodí také místní. Proto tyto kluby nejsou součástí našeho průvodce a naším doporučením. Tím však neříkáme, že v nich nenaleznete co hledáte.

Vyberte si místo, které je Vám nejmilejší a protančete celou noc!

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

1. nejčastější dotaz

Je Praha bezpečná?

Praha patří do první desítky nejbezpečnějších evropských hlavních měst. kriminality se zde nemusíte bát. Dejte si jen pozor na kapsáře.

Nejlepší způsob dopravy v Praze?

Pokud nechcete chodit pěšky, nebojte se použít městskou hromadnou dopravu, která patří k nejlepším na světě. Je čistá a bezpečná.

Je MHD v Praze bezpečná?

Ano, v městské hromadné dopravě se nemusíte bát, je bezpečná a doporučujeme její využití. Dejte si jen pozor na kapsáře.

Kdy navštívit Prahu?

Prahu lze navštívit celoročně. Pokud se chcete vyhnout velkým davům, doporučujeme návštěvu koncem zimy a začátkem jara.

Domluvím se v Praze anglicky?

Ano, domluvíte se poměrně dobře, jen doporučujeme oslovovat s dotazy spíše mladší generaci, která si je v angličtině jistější.

Co mám v Praze ochutnat?

Určitě místní speciality. Jako hlavní jídlo doporučujeme „Guláš“ nebo „Svíčková“ a jako svačinu zkuste místní specialitu „chlebíček“.

Je v Praze Wifi?

Ano, ve městě není problém najít připojení k internetu. Wifi naleznete ve většině restaurací, kaváren i městských institucí.

Jak se do Prahy dostanu?

Letadlem na Letiště Václava Havla a následně autobusem nebo taxi do centra města. Vše je dobře značené, neztratíte se.

Lze v Praze platit platební kartou?

Ano, ve městě se dá takřka všude platit platební kartou.

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko