Levné restaurace v Praze

V Praze se najíte levně tak, když zajdete do prodejny potravin či supermarketu a koupíte si nějaké rychlé jídlo tam. Co když ale chcete do restaurace? Co když chcete ochutnat tradiční česká jídla a nechcete navštívit žádný fastfood? I v samotném centru Prahy se dá najíst za rozumné peníze. Vybrali jsme pro Vás top 3 restaurace v samotném srdci Prahy, kde Vaše peněženky příliš neprovětráte.

Restaurant Havelská koruna

Restaurant Havelská koruna se specializuje na tradiční českou kuchyni a vyniká ve velkém množství jídel. Naleznete zde kolem 40 jídel, která jsou podávána formou rychlého občerstvení.

Více informací

Restaurace Mincovna

První restaurace na pražském Staroměstském náměstí, která Vás skutečně potěší českou kuchyní. Čekají tu na Vás typická česká jídla v moderní prezentaci s českými víny a plzeňským pivem z tanku.

Více informací

Restaurace Tlustá myš

Restaurace Tlustá myš se nachází v historické části Prahy nedaleko Malostranského náměstí a Kampy. Jedná se o klasickou útulnou českou restauraci, kde se budete cítit dobře.

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko