Nejlepší restaurace v Praze

Zajímá Vás špičková gastronomie? Máte rádi jídlo z kvalitních surovin? Pak jste tu správně. Pojďme ochutnat vrcholnou gastronomii v Praze. Nabízíme Vám jednak výběr z luxusních fine diningových restaurací, tak to nejlepší z restaurací klasických, kde se nemusíte bát, že utratíte celou výplatu.

Restaurace FIELD

Restaurace Field je podnikem oceněným Michelinovou hvězdou, kterou obdržela hned v prvním roce svého fungování. Tato restaurace nezakrývá svůj přírodní původ a doslovný návrat ke kořenům. Však také pole je základ.

Více informací

Grand Cru Restaurant

Grand Cru Restaurant je podnikem, ve kterém naleznete českou i mezinárodní kuchyni. Zakládá si na dokonalé harmonii a souladu jídla s vínem. Restaurace klade důraz na kvalitní a čerstvé suroviny, které obměňuje dle dostupnosti sezónních surovin.

CODA Restaurant

CODA Restaurant nabízí jedinečnou terasu s výhledem nejen na kostel sv. Mikuláše na Malé Straně, ale i na další pražské památky. V interiéru Vás okouzlí umělecká díla od Dalího až po Picassa.

Více informací

Restaurace U Matěje

Tato restaurace otevřela na jaře roku 2019 a hned si získala srdce Pražanů. Zaměřuje se na moderní i tradiční českou kuchyni. Ochutnáte zde delikátní omáčky i sezónní speciality s oroseným a skvěle načepovaným plzeňským pivem.

Více informací

Restaurace Zelená Zahrada

Přestože jste v Praze, nemusíte mít chuť na českou kuchyni. Preferujete-li asijskou kuchyni, tak musíte vyrazit do této překrásné zahradní restaurace, kde Vás obklopí pohoda a klid.

Více informací

Restaurace Podolka Podolí

Chcete-li mít u jídla hezký výhled, rozhodně nesmíte minout restauraci Podolka. Příjemná atmosféra u řeky Vltavy s výtečnou kuchyní a milou obsluhou. Doporučujeme vytvořit rezervaci, jelikož v letních měsících bývá velmi zaplněna.

Více informací

Styl&Interier

Výjimečné místo přímo v centru Prahy s milou obsluhou. A ta zahrádka! Tato jedinečná kombinace restaurace, kavárny a designového showroomu nabízí unikátní místo, kam byste rozhodně měli zavítat.

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko