Nejlepší pivní zahrádky v Praze

Venku je horko, máte chuť na skvělé české pivo a nechce se Vám sedět v uzavřené hospodě? Pojďte si vychutnat pivo na venkovní zahrádku. Pražané doporučují zahrádky, které opravdu stojí za to.

Nepřehlédněte Nejlepší restaurace s venkovním posezením v Praze

Zahradní pivnice Letenské sady

Pivní zahrádka se nachází v parku na Letné přímo před novorenesančním Letenským zámečkem. Na tomto romantickém místě si můžete vychutnat osvěžující české pivo s výhledem na klikatící se Vltavu. Ceny jsou zde příznivé, a tak je tato zahrádka ideální možností, jak strávit teplý letní večer.

Více informací

Kafárna Na Kus řeči

Tato restaurace se nachází v příjemném prostředí Bezručových sadů a okouzlí Vás svou menší, ale malebnou zahrádkou, kde Vám pivo opravdu zachutná. Skrze stromy prosvítá krásný výhled na Prahu a v podniku Vám rádi půjčí některou ze stolních her či šachy. Vybrané úterky Vás navíc obohatí živá hudba.

Na Květnici

Věhlasná pivnice Na Květnici se nachází ve čtvrti zvané Nusle. Výhodou této pivnice je velký prostor zahrádky pod vzrostlými kaštany, kde si můžete užít pohled do nuselského údolí a vychutnat tamní speciality včetně skvělých burgerů.

Hospůdka Na Hradbách

Tato hospůdka nabízí na krásném místě historického Vyšehradu přímo obří letní zahrádku. Čeká tu na Vás úžasný výhled na vzdálené Vinohrady, spoustu občerstvení a také lidé hrající Pétanque a jiné hry.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko