Nejlepší místa pro panoramatickou fotku v Praze

Chcete se pochlubit tou nejhezčí fotkou z Prahy? Chcete ten nejhezčí výhled nebo pohled na Prahu? Míst, kde fotit krásy Prahy, je nesčetně. My Vám ale představíme ty opravdu nejlepší!

Hanavský pavilon

Místo u Hanavského pavilonu je mnohými označováno jako jedno z nejhezčích výhledů v Praze. Při tomto pohledu uvidíte pověstné pražské mosty a tisíce věží a věžiček pražských kostelů.

Pražský hrad a Karlův most

Úžasný pohled na Pražský hrad a Karlův most se Vám naskytne ze Smetanového nábřeží. Vydejte se od Národního divadla na procházku po nábřeží a kochejte se tímto úžasným pohledem. Tento výhled doporučujeme za tmy.

Petřín

Petřín. To je nejen pražský kopec o výšce 327 m s krásným parkem a výhledem na celou Prahu, ale také rozhledna podobající se pařížské Eiffelovce. Můžete se na petřínský kopec dostat pomocí lanovky, avšak přijde nám mnohem milejší se projít krásným parkem, než čekat frontu a jet přeplněnou lanovou kabinou.

Více informací

Riegrovy sady

Výhled z tohoto parku na Vinohradech je jednoznačně nejhezčí při západu slunce. Vychytejte ten správný plac a správný okamžik a máte fotku roku.

Kralův most

Karlův most je nejstarší stojící most v Praze a zároveň druhý nejstarší dochovaný most v České republice. Pochází ze 14. století a doporučujeme jej navštívit v ranních hodinách, jinak se budete prodírat velkým davem. Přivstaňte si a udělejte si procházku při rozednění.

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko