Nakupování oblečení v Praze

V Praze je velké množství obchodních galerií, center a celkově míst, kde nakupovat oblečení. Zde Vám představujeme krátký výběr toho, co je podle nás i místních v Praze to nejlepší a kam skutečně stojí za to zajít. Vybíráme vždy to nejzajímavější z dané kategorie obchodu.

Fashion Arena Prague Outlet

Největší outletové centrum v zemi, kde naleznete více než 100 značkových obchodů převážně s módou. Čekají tu na Vás značky jako Desigual, Karl Lagerfeld, Adidas či s.Oliver s cenami až o 70 % výhodnějšími. Součástí jsou restaurace a občerstvení s dostatečným množstvím parkovacích míst.

Pařížská ulice

Nejdražší ulice v Praze, která je snem snad každé ženy. Naleznete zde ty nejluxusnější značky. I když nic nakupovat nehodláte, můžete se, jako mnoho cizinců i Čechů, touto ulicí jen projít pokochat se luxusním zbožím.

Westfield Chodov

Do největšího obchodního centra v Praze se dostanete pohodlně metrem do stanice metra Chodov. Naleznete zde skutečně vše, co potřebujete. Od obchodů přes restaurace až po multikino.

Crashily

Je stylový výběrový pražský second hand, který je plný moderního oblečení, které byste jinde nesehnali. Nutno podotknout, že se jedná převážně o dámské oblečení známých i zcela neznámých značek.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko