Co dělat s dětmi v Praze

Máte děti a řešíte, kam s nimi vyrazit, aby se nenudily? V Praze je řada míst, kde zabavíte svou ratolest a užijete si spokojené rodinné chvíle. Máme pro Vás několik tipů, kam v Praze vyrazit s dětmi.

Pražská Zoo

Pražská zoologická zahrada se právem ředí mezi nejlepší zoo na světě. Nachází se v krásném a členitém terénu Trojské kotliny a naleznete zde 10 pavilonů, 150 expozic, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Více informací

Zrcadlové bludiště Petřín

Bludiště na Petříně je zábavou nejen pro děti, ale také pro dospělé. Jeho historie spadá až do roku 1891. Zvenku na Vás muzeum sice působí jako malý hrad, uvnitř je však spletité bludiště ze zrcadel.

Planetárium Praha

Jedno z největších planetárií na světě s kapacitou 210 diváků dopřeje spoustu zábavy. Hlavní sál dosahuje průměru 23,5 m a s kopulí klenoucí se do výšky 15 metrů představuje největší projekční plochu v České republice.

Hračkářství Hamleys

V srdci Prahy naleznete svět jak stvořený pro děti. Nejen obří skluzavka a živé postavy, ale také padesát tisíc hraček a svět plný fantazie dopřeje Vašim ratolestem spoustu zábavy.

Muzeum Smyslů Praha

Hledáte-li zábavné, ale také vzdělávací místo pro příjemně strávený čas s rodinou, tak Muzeum Smyslů je tou pravou volbou. Neuvěříte vlastním očím.

Muzeum Lega

V Praze naleznete největší soukromé muzeum Lega na světě. Je věnováno především historii a na ploše 420 m2 uvidíte přes 3000 unikátních modelů rozdělených do 20 tematických expozic.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Česko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Česko, ve kterém se město Praha nachází.

Přejít na průvodce Česko