Nejlepší bary v Paříži

Je nám naprosto jasné, že vybrat si z tolika různých barů, které Paříž nabízí, není žádná legrace. Proto jsme pro Vás výběr zúžili a přinášíme Vám seznam těch nejlepších a nejoblíbenějších v Paříži.

Bar Hemingway

Bar Hemingway je jedním z nejznámějších barů v Paříži. Je pojmenován po jednom z nejznámějších spisovatelů Ernestu Hemingwayovi. Vyznačuje se velmi luxusním vybavením interiéru, jehož součástí jsou i kožené sedačky nebo například knihovnička. Řadí se mezi ty luxusnější bary, které můžete v Paříži najít.

Moonshiner

Při hledání Moonshiner baru se možná malinko zarazíte a jeho umístění Vás může mírně zmást. Nachází se totiž za prodejním „okýnkem“ s pizzou a je trochu zapadlý. Pokud ho ovšem najdete, dostane se Vám odměny například v podobě koktejlů či whisky, jíž tady mají na výběr až z 83 druhů.

Copperbay

Další z mnoha barů, kde na Vás dýchne příjemná atmosféra a strávíte zde s radostí celý večer. Navíc je zde moc příjemná obsluha, která Vám s radostí namíchá koktejl dle Vašeho výběru. Na výběr budete mít taky z několika druhů piv, ciderů a whisky.

Gravity Bar

Gravity Bar se vyznačuje velmi stylovým a světlým interiérem. V poslední době je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem. K dispozici je taky menší venkovní terasa. Dostane se Vám zde k ochutnání nespočetné množství míchaných drinků, které jsou skvěle vyvážené. No, okuste na vlastní kůži, jestli název baru odpovídá realitě.

Baranaan

Další z oblíbených barů je Baranaan. Jeho interiér působí stylově a k usazení zde máte boxy se sedačkami a stolky. Kromě toho, většina drinků, které zde míchají, je ovlivněna Indií. Pokud však nebudete chtít příliš experimentovat, v nabídce jsou také klasické drinky, pivo a nebo i víno a šampaňské.

Little Red Door

Název baru odpovídá jeho vstupním dveřím. Jak tvrdí přímo barmani podniku Little Red Door, pokud jste milovníky koktejlů, měli byste sem alespoň jednou zavítat.

Le Syndicat

Koktejlbar Le Syndicat se Vám možná na první pohled zvenčí zamlouvat nebude, ovšem to se změní v okamžiku, kdy vstoupíte dovnitř. Důraz je zde při přípravě koktejlů kladen na to, aby byly připravovány především z francouzských likérů. Dáte tomu šanci?

Bisou

Bar Bisou si snadno zapamatujete hlavně pro jeho odlišnost od ostatních barů. V Baru Bisou totiž nedostanete menu, ze kterého byste si vybrali drink, protože žádné nemají. Vše si vyberete na základě Vašich preferencí, sezóně, toho, co máte rádi, jak se právě cítíte a barmani Vám to s láskou a radostí připraví. No není to skvělá myšlenka, kterou stojí za to vyzkoušet? Otevřete svoji fantazii a s chutí do toho!

Castrol Club

Další z mnoha koktejlových barů je Castrol Club. Jeho stropy jsou zdobeny dřevěnými latěmi a interiér je doplněn elegantním nábytkem, což činí příjemnou atmosféru celého prostoru.

Dirty Dick

Název baru Vás zřejmě zarazí stejně jako nás a možná by Vás ani nenapadlo do podniku s takovým názvem vkročit. Ale právě díky jeho názvu se najde spousta zvědavců, kteří ho rádi prozkoumají a vyzkouší. Nemusíte se bát, název tohoto baru je zavádějící a jakmile vkročíte dovnitř, uvidíte, že je tam vše, co by měl správný bar mít. V interiéru najdete bambusové obklady, barevné osvětlení, příjemnou obsluhu, ale co víc, širokou škálu míchaných koktejlů a můžete si zde vybrat až z 55 druhů rumu. A to už za malý průzkum stojí, ne?

Café de L’Homme

Café de L’Homme je moderní stylovou restaurací a zároveň barem, který je umístěn na střeše přímo naproti Eiffelovy věže. V nočních hodinách se Vám tak naskytne dechberoucí pohled na osvícenou Eiffelovu věž, u kterého si můžete vychutnat zároveň dobrý drink. Tento bar patří mezi ty dražší, ale za ten zážitek to rozhodně stojí.

The Cube bar at Galeries Lafayette

Další z barů, který se nachází na střeše a poskytne Vám tak pohled na Eiffelovu věž (i když v pozadí) a okolí Paříže, je The Cube bar at Galeries Lafayette. Můžete si zde dopřát koktejly, piva a nebo taky něco menšího k snědku.

43 Up On The Roof

Tento na první pohled zapadlý, avšak kouzelný bar je umístěn na střeše v 9. poschodí budovy Holiday Inn Paris Notre Dame. Díky jeho poloze Vám poskytne výhled na Eiffelovu věž a široké okolí Paříže. V nabídce je pivo, víno, koktejly nebo šampaňské.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie