Nejlepší restaurace s venkovním posezením v Paříži

Při teplejším a slunečném počasí se nedá nevyužít venkovních zahrádek a posezení. Posedět u skleničky vína či dobrého jídla na čerstvém vzduchu při takovém počasí může být příjemnější než to prosedět uvnitř. Naštěstí i v Paříži se najde nespočet restaurací, které tuto možnost poskytují.

Le Pavillion Monstsouris

Místní návštěvníci tvrdí, že tato restaurace vlastní jedno z nejpříjemnějších a nejhezčích venkovních posezení v Paříži. Uvaří Vám tady klasickou francouzskou kuchyni vč. vyhlášených foie gras.

Le Pavillon Élysée Lenotre

Toto místo je kombinací historické elegantní architektury z konce 19. století se současnou výzdobou a nabízí moderní vizi luxusu a elegance. Za nepříznivého počasí můžete využít prosklené terasy, která Vám dodá pocit, jako byste seděli přímo venku.

Le 39V

Restaurace Le 39V Vás okouzlí nejen svým vzhledem, ale taky jídlem, jelikož jsou nositeli jedné Michelinské hvězdy. Restaurace se nachází v šestém a vrchním patře Haussmannovy budovy a disponuje svým vlastním výtahem. V létě je venkovní posezení obklopeno rozkvetlou zahradou a je tedy ideálním místem pro poklidně strávený večer při večeři či pouhém drinku.

Tra di Noi

Pokud by ve Vás příznivé počasí vyvolalo chuť na italskou kuchyni a přitom si posedět na venkovní zahrádce, neváhejte zavítat například do Tra di Noi. Mají zde i možnost jídla s sebou.

Chez Casimir

Máte-li chuť na poctivou francouzskou kuchyni a pohlížet na rušné ulice Paříže, tohle je místo pro Vás. Je velmi oblíbené hlavně díky svému poměru kvality a ceny. Restaurace je vhodná také pro vegetariány.

Camelia

Moderní francouzská restaurace s působivým venkovním posezením. Kvůli omezené kapacitě venkovní zahrádky, se doporučuje si v letních měsících udělat rezervaci.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie