Nejlepší taneční kluby v Kodani

V Kodani je řada míst a klubů, kde si užijete taneční hudbu dosyta. Pokud Vás zajímají ta nejlepší místa, která Vám místní doporučují a kde se s místními můžete i setkat (nikoliv jen s turisty), pak je pro Vás následující seznam nejlepších tanečních klubů v Kodani.

Culture Box

Milovníci techna a elektronické hudby musejí zavítat do tohoto prémiového klubu, kde pravidelně hrávají DJské legendy jako Derrick May a Jeff Mills. Tamní saound system se řadí k těm nejlepším ve městě.

Více informací

Hive

Hive je diskotéka v srdci Kodaně. Patří mezi ty nejexkluzivnější zdejší kluby s interiérem v jednoduchém stylu. Určitě se sem vypravte dobře oblečeni.

KB3

Klub KB3 se nachází v kodaňské čtvrti Vesterbro. Svou rozlohou 850 m2 s kapacitou 1000 lidí, barem dlouhým 13 m a neobvyklými toaletami, Vás opravdu uchvátí. Kromě velkého sálu na Vás čekají také menší salonky.

Vega

Vega je klub, který byl otevřen v roce 1996 a jenž je situován v historické budově z roku 1956. Je královnou nočního života v Kodani. Je vybaven velkým a malým koncertním sálem označovaným Big Vega a Little Vega. Seznam slavných jmen, která zde v průběhu let hrála, svědčí o své popularitě. Konaly se zde nejen tajné koncerty Prince a Davida Bowieho, ale i koncerty typu Björk.

Více informací

Zoo Bar

Zoo BAR je malou diskotékou, kterou nám doporučují místní obyvatelé. Žije to zde zejména od čtvrtka do soboty. Panuje zde velice přátelská atmosféra.

Jolene Bar

Tento bar je jedinečný svým charakterem. Nachází se na místě starého řeznictví, což dodává baru na jedinečnosti. S bezplatným vstupem a férovými cenami nápojů nic nestojí mezi Vámi a nezapomenutelnou nocí na tanečním parketu.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Dánsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Dánsko, ve kterém se město Kodaň nachází.

Přejít na průvodce Dánsko