Nejlepší místa pro nákupy oblečení v Kodani

Kodaň je jak stvořená k nakupování. Milovníkům severské módy a bytového designu se zde bude dokonale nakupovat. Čeká tu na Vás mnoho značek, které znáte jen z virtuálního prostředí nebo dokonce vůbec. Pojďme se podívat, kam se za nakupováním vydat a jaké obchody neminout.

Strøget

Středem historického města Kodaň prochází hlavní nakupovací ulice zvaná Strøget a tou musíme začít. Strøget se řadí se svou délkou 1,1 km k nejdelším pěším ulicím v Evropě s množstvím obchodů, od cenově dostupných řetězců až po ty nejdražší značky na světě.

Více informací

Illum

Illum je kodaňský prémiový obchodní dům, který se nachází v samém srdci Kodaně. Tento nákupní ráj nabízí vše od módy po domácí výzdobu a design. V obchodech ILLUM najdete mnoho obchodů, jako jsou Acne, Paul Smith, Armani a Won Hundred. Oddělení krásy je plné všech mezinárodních značek a velké kolekce produktů.

Více informací

Pilestræde

Ulice, kterou byste měli zcela jistě navštívit a prozkoumat je Pilestræde. Okolo této ulice najdete to nejlepší ze skandinávského designu. Pokud jde o módu, určitě nesmíte minout obchody značek Acne Studios (Pilestræde 40) a Samsøe & Samsøe (Pilestræde 8), kde najdete také jiné značky jako Won Hundred či Carin Wester.

Více informací

Magasin du Nord

Na náměstí Kongens Nytorv se nachází tento velký obchodní dům, kde při procházení mezi regály můžete i zestárnout. Budete zde skutečně nadšeni a najdete tu značky jako Acne, Hunkydory, Levis, Ganni, Maison Scotch, Gestuz, atd. Navíc celé jedno patro je věnované kosmetice.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Dánsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Dánsko, ve kterém se město Kodaň nachází.

Přejít na průvodce Dánsko