Nejlepší kavárny v Kodani

Pokud patříte mezi milovníky kávy a zajímavých podniků a chystáte se ochutnat nějakou dobrou kávu v Kodani, pak jste na správném místě. Máme pro Vás několik tipů na nejlepší kavárny v Kodani od samotných místních obyvatel.

ROAST Coffee

ROAST Coffee se zaměřuje jen na kávu espresso, kdy každý měsíc najdete v nabídce jinou kombinaci dvou druhů zrn kávy. A tak zde najdete pokaždé jiné espresso. Ke kávě si můžete také zakoupit domácí sušenky.

The Coffee Collective

The Coffee Collective je takový speciální kávový mikroregion se čtyřmi kavárnami v Kodani a internetovým obchodem. Čeká Vás tu nejen lahodná káva, ale také něco dobrého k zakousnutí. Servírují se zde také snídaně.

Original Coffee

Málokdy doporučujeme kavárenský řetězec, ale musíme udělat výjimku, jelikož tyto kavárny se často nacházejí na úchvatných místech, která stojí za to navštívit. Doporučujeme dvě kavárny tohoto řetězce.

Více informací

108 Café & Wine bar

V tomto baru najdete skvělou kávu a sladké pečivo k tomu. 108 je velmi malé místo. Nabízí pár stolků avšak vzhledem k tomu, že se nachází hned vedle nejznámějšího přístavu Nyhavn, je to místo vskutku magické. Stačí jen přejet most a ocitnout se tak uprostřed všeho svítícího. Happy Hours mají mezi 4–7pm.

Bertels Kager

Pokud patříte mezi ty, kteří ke kávě rádi přikusují cheesecake, tak musíte zavítat na toto místo, kde mají nejlepší cheesecakes v Kodani. Čeká tu na Vás široký výběr, který se každý den obměňuje. Vyrazte do jedné ze dvou poboček.

Mad & Kaffe

Tato síť kaváren nabízí krásné prostředí, které souzní s místní oblastí. Dopřejte si tu snídaňové menu a budete se cítit jako doma.

CUB Coffee Bar

CUB Coffee Bar naleznete v Kodani na dvou místech, avšak na provozovně kousek od obchodního domu Illum jsme našli snad tu nejkvalitnější kávu, kterou jsme v Kodani pili. Ochutnejte, zda-li nám dáte za pravdu.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Dánsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Dánsko, ve kterém se město Kodaň nachází.

Přejít na průvodce Dánsko