Bleší trhy, Kodaň

V Dánsku byste se měli podívat na místní bleší trhy. V Kodani existují tři hlavní trhy. Bleší trhy Frederiksberg a Israels Plads nabízejí velký zážitek. Thorvaldsens Plads (bývalý Gammel Strand) je však jedinečný svým umístěním na kanálu a venkovními kavárnami. Bleší tržní období v Dánsku začíná koncem května a končí začátkem října.

Israels Plads

Trh Israels Plads se nachází přímo u stanice metra Nørreport. Jde o tradiční sobotní bleší trh v centru Kodaně. Za přiměřené ceny zde naleznete mix předmětů jako staré gramofony, porcelánové výrobky a ostatní starožitnosti.

Více informací

Frederiksberg

Frederiksberg Loppetorv je jedním z největších a nejrušnějších bleších trhů v Kodani. Naleznete tu více než 90 stánků a to vše v krásné části města.

Thorvaldsens Plads

Thorvaldsen Antique Market je otevřen každý pátek a sobotu od května do října. Najdete tu obrovský výběr starožitností jako porcelán, šperky, malby, hračky atp.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Dánsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Dánsko, ve kterém se město Kodaň nachází.

Přejít na průvodce Dánsko