Nejlepší street food v Kodani

Kdo si někdy nedal jídlo na ulici, jako by nebyl. Dnešní doba se nese na vlně kvalitního stravovaní na ulici. Pojďme se podívat, kam se za současným trendem v podobě stravování na ulici musíte vydat v Kodani.

Reffen

Reffen se nachází přesně na druhém břehu od Malé mořské víly. Naleznete zde kuchyně z celého světa. Jelikož se jedná o břeh, dá se krásně sedět hned u vody na lehátkách, dát si drink, ochutnat dobré jídlo a pozorovat davy obdivující již zmíněnou Malou mořskou vílu.

Více informací

Meatpacking District

Meatpacking District je místo, které mají místní obyvatelé opravdu rádi. Jedná se o opuštěné kontejnery, které jsou předělány na restaurace. My z tohoto místa zas až tak nadšeni nejsme, jelikož například sklenička vína Vás vyjde na 120DKK, ale místní říkají, že to tu musí být. Večer se toto místo mění ve velkou party.

Více informací

Torvehallerne

Torvehallerne je krásný prosklený trh, který stojí za to už jen projít. Místní sem chodí nakupovat, kromě čerstvých surovin, své oblíbené Smørrebrød.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Dánsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Dánsko, ve kterém se město Kodaň nachází.

Přejít na průvodce Dánsko