Nejlepší taneční kluby v Barceloně

Pokud máte po celém dni stále spoustu energie, chcete zažít tu pravou atmosféru nočního života ve španělské metropoli, dát si drink a především si zatancovat, inspirujte se některými z našich tipů na taneční kluby, do kterých se místní za zábavou rádi vrací.

Carpe Diem

Klub Carpe Diem se právě řadí mezi ty nejlepší a nejluxusnější kluby ve městě. Nabízí výborné jídlo a drinky a místní plážový klub se může pochlubit nezapomenutelnou atmosférou.

Under Club

Under Club se nachází v barcelonské čtvrti Sants-Montjuíc. Oblíbí si ho především milovníci techno hudby. Místní si na něm chválí především přátelskou obsluhu, bar a velký taneční parket.

City Hall Club

City Hall Club vítá návštěvníky každý den na jinak tematickou párty. Ať už máte rádi techno nebo disco hudbu z devadesátek, určitě se zde budete skvěle bavit.

Mirablau Club & Disco

Podnik Mirablau Club & Disco nabízí v horním patře restauraci s dechberoucím výhledem na Barcelonu, v nižším patře pak najdete bar a taneční klub. Můžete přijít na drink, užít si dobrou hudbu nebo si jen tak zatancovat.

Aura

Aura patří mezi nejlépe hodnocené kluby v Barceloně, a to jak od místních, tak od turistů. Nejčastěji oceňují výbornou hudbu, přátelský personál a nezapomenutelnou atmosféru. V klubu dostanete sluchátka, takže si budete moci zvolit hudbu podle sebe.

Bikini Barcelona

Prostorný klub Bikini Barcelona patří mezi levnější, ale rozhodně ne méně kvalitní taneční kluby. Spíše než na techno hudbu tu narazíte na pop, rock, synthpop a futurepop.

Antilla Barcelona

Antilla Barcelona je to pravé pro milovníky salsy. I ti ostýchavější brzy odloží stud a vyrazí na parket. Nezáleží na tom, jestli jste v salse mistři, nebo vůbec neznáte kroky. Hosté jsou přátelští a rádi vás všechno naučí. Ani se nenadějete a v rytmu salsy protančíte celou noc.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko