Nejlepší kavárny v Paříži

Jen těžko si lze vybrat z tak bohatého množství kaváren tu nejlepší, ale pojďme si představit alespoň některé z nich.

Fringe Coffee

Fringe je kavárna, která Vám naservíruje speciální kávu, čokoládu a také čaje v kombinaci s jednoduchými zdravými jídly. Pro své prostory je také velmi oblíbeným místem k pořizování fotografií. Fotografie, které vystavují, si velmi pečlivě vybírají a mají zde i své fotoknihy, jejichž obsah pravidelně obměňují.

Republique of Coffee

Kavárnu Republique of Coffee poznáte hlavně díky jejímu zevnějšku. Celé prostory kavárny zdobí velká prosklená okna a na každém stole Vás přivítá kytička. Tuto kavárnu snadno poznáte taky díky jejímu svítícímu neonovému nápisu, který visí ve vnitřních prostorách kavárny na zdi.

Café Marlette

V této kavárničce si kromě každodenně čerstvě připravované kávy můžete dopřát i menší svačinu. V nabídce mají široký výběr sladkých variant jako kupř. vafle, mrkvový dort nebo čokoládový fondán. Máte snad chuť na něco slaného? Nevadí, dostupná je i tato varianta a můžete si vybrat, zda si zde pochutnáte na snídani nebo snad jen na rychlé odpolední svačině.

Holybelly

Pohodlná kožená křesla, dobré jídlo a k tomu skvělá káva, to je to, co vyznačuje kavárnu Holybelly. Energií Vás zde nenabije pouze káva nebo jídlo, ale i mladý a energický tým, který má kavárnu na starosti.

Les Deux Magots

Les Deux Magots je kavárna, která sídlí v krásné budově na 6. obvodu na rohu ulice Boulevard Saint-Germain. Nevýhodou tohoto krásného prostředí je to, že při popíjení kávy musíte počítat s tím, že každou chvíli bude nějaký turista pořizovat fotku právě těchto míst.

Lomic

Kavárna, která Vás na první pohled upoutá převážně ženským obsazením obsluhy. Kavárna je často vyhledávána podnikateli po práci, ale také maminkami s dětmi.

KB Caféshop

V kavárně si pochutnáte na kávě, připravované z prvotřídních kávových zrn. Kromě toho se zde můžete zastavit také na dobrém jídle jako jsou cookies, dortíky a různé pečivo. Kavárna je také vhodná pro vegetariány.

Fouquet’s

Kavárna Fouquet’s se nachází na ulici George V a Champs-Elysées. Můžete si sem zajít na snídani, oběd a večeři, které doplníte douškem chutné kávy. Vhodná je jak pro vegetariány, tak i pro vegany.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie