8 nejlepších bister v Paříži

Paříž je rájem bister. Najdete zde nepřeberné množství tohoto druhu podniku. Podívejte se na ta nejlepší bistra, která doporučují místní obyvatelé. Ať už kvůli skvělému jídlu, obsluze či prostředí.

Café De L’Industrie

Café De L’Industrie nabízí klasickou francouzskou a evropskou kuchyni, zpracovanou z kvalitních surovin. Pokrmy si zde můžete vychutnávat v interiéru s nádechem retra. Jídlo Vás zde vyjde v průměru na 13 €.

Le Jourdain

V Bistru Le Jourdain pracuje mladý tým lidí a podělí se s Vámi o kreativní a chutné pokrmy připravené z mořských plodů. Jedná se o jedno z velmi oblíbených bister.

Le Bon Georges

Klasické francouzské bistro, které se drží jednoduchosti a útulné atmosféry. I v tomto bistru si nechávají pečlivě záležet na výběru kvalitních surovin, aby tak vytvořili jídlo, které bude chutnat každému.

Le Trumilou

Bistro Le Trumilou leží přímo přes řeku naproti katedrále Notre-Dame. Pochutnáte si zde na klasické francouzské kuchyni ve stylu „old-fashion“ a ve stejném duchu se nese také interiér bistra.

Bistrot Paul Bert

Kromě francouzských specialit si v tomto bistru můžete dopřát také klasiku jako jsou steaky s hranolky anebo tatarák. Jídla jsou zde připravovaná s láskou a z kvalitních čerstvých surovin. S jejich servírováním si umí vyhrát tak, aby pokrm lahodil nejen Vašim chuťovým buňkám, ale i oku.

La Bourse Et La Vie

V bistru La Bourse Et La Vie moc dobře vědí, co mají lidé rádi. A proto se zde s Vámi podělí o rodinný a snad nejslavnější francouzský recept Pot-au-feu. Jedná se o hutný vývar, skládající se alespoň ze dvou druhů masa, hojného množství zeleniny a nesmí chybět ani vnitřnosti. Kromě tradiční francouzské kuchyně si zde můžete pochutnat například na steaku s hranolky a dezertech.

Bistrot Marloe

Moderní francouzské bistro plné dobrého jídla, to je to, co tady najdete. Jedná se o elegantní a útulné bistro, kde kladou velký důraz na původ a kvalitu surovin a jídla jsou zde pečlivě připravována. Bistro Marloe patří mezi nejoblíbenější ve své čtvrti.

Pirouette

Pirouette je jedním z moderních bister, kde Vás okouzlí i jeho interiér. Dávají si velmi záležet jak na chuti, tak i na estetice jídla a pokud se chcete dobře najíst a strávit Váš čas v příjemné atmosféře, tady nešlápnete vedle.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie