Nejlepší bary v Barceloně

V Barceloně se nachází nepřeberné množství barů, kam můžete večer po dlouhém dni zajít s přáteli na drink a pobavit se. Podívejte se na seznam nejoblíbenějších barů, kam se rádi vrací místní i turisté.

Dr Stravinsky

Bar, který se řadí v Barceloně k nejlepším a to včetně skvělých barmanů. Je nutné si zde udělat rezervaci, jinak budete čekat venku ve frontě.

Bobby's Free

Přestože je tento bar zvenku trochu nenápadný, uvnitř si jej zamilujete. Čeká na vás útulné místo se svíčkami se skvělým personálem a širokou nabídkou drinků.

Bloody Mary Cocktail & Tapas

Nedaleko Gaudího chlouby Casa Milà se nachází bar Bloody Mary. Turisté ho hodnotí jako jeden z nejlepších koktejlových barů v Barceloně, a to už něco znamená. Pokud po dlouhém dni hledáte místo, kam přijít posedět, poslechnout si příjemnou hudbu a dát si koktejl, vyzkoušejte bar Bloody Mary.

Nevermind Bar

Hledáte večer místo, kde to žije? Pak rozhodně vyzkoušejte Nevermind Bar v gotické čtvrti, určitě nebudete litovat. Návštěvníci vyzdvihují především originální atmosféru a drinky za přívětivé ceny.

La Maison

La Maison je romanticky vyhlížející bar v gotické čtvrti Barcelony. Nabízí příjemné posezení s hudbou, občerstvením a výbornými koktejly.

Jardinet d'Aribau

Bar Jardinet d’Aribau vás nepochybně upoutá již na první pohled. Příjemné prostředí plné květin a barev, přátelská obsluha a vynikající koktejly, to všechno vás v tomto baru čeká.

Senyor Vermut

Senyor Vermut patří mezi nejoblíbenější bary v Barceloně, a to jak mezi místními, tak mezi turisty. Nabízí širokou škálu drinků i občerstvení za přijatelné ceny a příjemnou atmosféru.

Bar Raim 1886

Tento bar bývá s nadsázkou označován jako kubánská ambasáda v Barceloně. Určitě si nenechte ujít jeho unikátní atmosféru a vynikající koktejly s nádechem exotiky.

Numero Nueve

Bar Numero Nueve se nachází poblíž Picassova muzea v malebné části Barcelony. Pokud si nejste jistí a chcete poradit s výběrem koktejlu, požádejte obsluhu. Určitě nebudete zklamaní.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko