Nakupování oblečení v Barceloně

Máte rádi módu a rádi si jako suvenýry z cizích zemí a měst vozíte přírůstky do svého šatníku? Nebo si chcete udělat jen procházku a obdivovat kousky vystavené ve výkladních skříních? V Barceloně najdete obchody s oblečením a suvenýry na každém rohu, pojďte si s námi tedy projít ty nejlepší.

El Corte Inglés

Z restaurace El Corte Ingles se vám otevře krásný výhled na Katalánské náměstí. Restaurace nabízí především tradiční místní speciality včetně vegetariánských, veganských a bezlepkových jídel.

La Roca Village

Pokud milujete moderní kousky známých značek, ale nechcete nebo si nemůžete dovolit za ně příliš utrácet, pak vás barcelonský outlet La Roca Village jistě potěší. Najdete zde kousky španělských značek, mezi něž patří například Bimba y Lola nebo Loewe, ale také oblečení a doplňky světových velikánů jako jsou Burberry, Gucci nebo Prada.

Outlet Leather Factory

Sháníte kožené oděvy nebo doplňky, ale nechcete za ně obětovat půlku výplaty? Outlet Leather Factory v Barceloně se chlubí širokým výběrem kvalitních kožených bund, které budete nosit dlouhé roky a navíc za velmi příjemné ceny.

Maremagnum

Obchodní dům Maremagnum je místem, kde seženete všechno aniž byste přitom museli oběhat půlku města. Můžete navštívit obchodní řetězce jako Bershka, Mango nebo Stradivarius, je toho tady však mnohem více – restaurace, obchody s kosmetikou, hračkami nebo bytovými doplňky.

Trait

Jelikož je jasné, že v módě si nelibují vždy jen ženy, máme tu také tip zaměřený spíše na pány. Trait je poměrně nový a moderní obchod, který je otevřený od roku 2014 a nabízí především pánskou pouliční módu. Najdete zde jak oblečení, tak hodící se doplňky a obuv.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko