Restaurace s výhledem na Barcelonu

Chcete si u oběda či večeře vychutnat nejen skvělé jídlo a atmosféru podniku, ale také krásný výhled, ať už na město nebo na moře? Pak se inspirujte našimi tipy na podniky, které nabízejí víc než kulinářský zážitek.

Mirabe

Restaurace Mirabe nabízí klasickou španělskou a středomořskou kuchyni ve velice příjemných prostorách. A co víc, při jídle budete mít celou Barcelonu jako na dlani!

The Rooftop at Sir Victor

Návštěvu této restaurace na střeše vřele doporučujeme. Může se pochlubit nejen dobrým jídlem, širokým výběrem drinků a vstřícnou obsluhou, ale především výhledem, na který jen tak nezapomenete. Ze střešní terasy si můžete vychutnat pohled mimo jiné i na Gaudího mistrovská díla –⁠ Casa Milà a Sagrada Familia.

Torre d'Alta Mar

Restaurace Torre d’Alta Mar je skvělým místem, kam zajít na večeři. Nabízí zejména španělskou a středomořskou kuchyni se širokým výběrem mořských plodů, počítá se i s vegetariánskými a bezlepkovými jídly. K tomu všemu se může pochlubit výhledem nejen na město, ale také na moře, což rozhodně stojí za to!

La Terraza del Claris

Restaurace La Terraza del Claris nabízí to nejlepší, a to ve všech směrech. Vynikající jídlo a milá obsluha je samozřejmostí, nicméně na výhled, který se vám při jídle naskytne, rozhodně jen tak nezapomenete.

El Corte Ingles

Z restaurace El Corte Ingles se vám otevře krásný výhled na Katalánské náměstí. Restaurace nabízí především tradiční místní speciality včetně vegetariánských, veganských a bezlepkových jídel.

La Venta

Restaurace La Venta se kromě tradiční katalánské kuchyně pyšní také velice atraktivní lokalitou. Na venkovním posezení si můžete vychutnat spoustu zeleně a krásný výhled na město, který nepochybně zpestří váš kulinářský zážitek.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko