Levné restaurace ve Vídni

Pokud cestujete nízkorozpočtově nebo jen nechcete v restauracích utratit moc peněz, pak Vám nabízíme následující výběr restaurací, které Vám místní obyvatelé doporučují navštívit.

Schachtelwirt

Schachtelwirt je malé bistro s pěti stoly, kde každý týden můžete vybírat z pěti druhů jídel. Skvělou volbou je zde výběr hovězího a vepřového masa. Průměrně vás jídlo pro dva vyjde do 20 €.

Gasthaus Elsner

Malý a útulný podnik nedaleko centra Vídně. Jídelní lístek nabízí tradiční rakouská jídla a ve dvou se zde najíte okolo 20 €.

Schnitzelwirt

Schnitzelwirt je mezi místními velmi oblíbený podnik, kde ochutnáte pravý řízek. Jídelní lístek restaurace nabízí různé druhy řízků, klobás a příloh. Sem prostě musíte.

Kolar

Kolar je místem, kde najdete levné, ale chutné občerstvení. Podnik se specializuje na přípravu koláčů s různými přílohami. Jedna porce se sklenicí piva nepřekročí 10 €.

Vienna Sausage

Zde na vás čekají párky v rohlíku v různých úpravách a omáčkách. Dva hotdogy s nápoji vás vyjdou v průměru na 11 €.

Harvest

Harvest je vegetariánská restaurace, kde bude chutnat i masožravcům. Cena sendvičů a burgerů je do 9 €. O víkendu si můžete dát skvělý brunch.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Rakousko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Rakousko, ve kterém se město Vídeň nachází.

Přejít na průvodce Rakousko