Nejlepší hospody ve Vídni

Pokud máte chuť vyrazit na točené pivo do klasické hospody, máme pro Vás několik tipů od místních.

Bierteufl

Pokud chcete něco typicky rakouského, pak jste v Bierteufl na správném místě. K dobře vychlazenému pivu si můžete dát i něco k jídlu, vychutnat si skvělý dezert nebo zmrzlinu, kromě večerního posezení s přáteli si sem klidně zajděte i na oběd či na večeři, určitě nebudete litovat. Během teplých letních dní můžete navíc využít i venkovní zahrádku.

Philosopher Beer Bar Beisl

Vídeňskou hospodu Philosopher Beer Bar Beisl doporučují návštěvníci jako skvělé místo k večernímu posezení s přáteli u piva a poslechu dobré muziky. Právě zde si také můžete dát vídeňský Ottakringer, pivo z posledního velkého pivovaru ve Vídni.

Bockshorn Irish Pub

Nejstarší klasická irská hospoda ve Vídni se nachází přímo v jejím centru. Kromě skvělého piva ji ocení především milovníci whiskey, jejíž výběr je zde vskutku bohatý. Návštěvníci si často chválí také velice přátelskou obsluhu a autentickou atmosféru, kterou dokresluje irská hudba.

Crossfield's Australian Pub

Kousek Austrálie zašitý v centru Vídně, to je Crossfield’s Au­stralian Pub. Stejně nečekaný jako australská hospoda ve Vídni bude i zážitek, který si z ní odnesete. Můžete se zde nejen dobře najíst, ale také zajít posedět s přáteli na pivo. A uznejte, jak často si v srdci Evropy můžete dát typické australské pivo?

Flanagans

Flanagans je typická irská hospoda nabízející skvělé pivo a dobré občerstvení. Je to místo jako stvořené pro večerní posezení s přáteli po celodenním chození po Vídni. Při krásném počasí lze využít také venkovní zahrádku s příjemným výhledem.

Känguruh

Zajímavé rakouské pivo, přijatelné ceny a příjemná intimní atmosféra. To je Känguruh.

Four Bells

Klasická hospoda, kde na vás čeká spoustu točeného piva a klasické rockové muziky. Dobrý poměr cena/výkon.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Rakousko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Rakousko, ve kterém se město Vídeň nachází.

Přejít na průvodce Rakousko