Nejlepší taneční kluby v Paříži

Jste-li nabití přebytečnou energií a nevíte co s ní, tak určitě vyrazte do některého z tanečních klubů, které Paříž nabízí. A že jich není málo….

Le Java

Le Java je typický old-shoolový taneční klub, je však stále velmi oblíbený a každý týden je v něm plno. Vděčí za to zejména své atmosféře a příznivým cenám. Zatančit si v něm můžete na různé hudební styly včetně Elektra, House a Techna.

Rex Club

Zde si přijdou na své hlavně milovníci elektronické hudby a buss-heavy housu. Rex Club byl vůbec první club v Paříži, kde se dalo poslouchat Techno. Pokud tedy chcete zažít jednu z nejlíp propařených nocí v Paříži, už víte, kde hledat.

La Station

Už samotný název klubu Vám může napovědět, že se nachází ve staré vlakové stanici. Opět zde najdete prvky elektro hudby a techna.

Djoon

V klubu Djoon si na své přijdou hlavně ti, kteří si rádi poslechnou groove a house. Jedná se o poměrně malý klub. Jeho kapacita je kolem 500 osob, to mu však jen přidává na domácí atmosféře.

La Machine Du Moulin Rouge

Jedná se o jeden z nejlepších tanečních klubů v Paříži a má tři podlaží. Máte obavy, že si v tak rušném klubu nebudete mít kde odpočinout nebo se pobavit s přáteli? Nebojte, i na to mysleli a máte zde k dispozici střešní terasu, ke které přísluší také bar. Jestliže si chcete krásně prožít noc a nebojíte se i pořádně rozhýbat své boky, tak hurá sem!

Twenty One Sound Bar

Máte chuť na trochu hip-hopu a u toho si chcete dopřát skvělých drinků za rozumné ceny? Potom určitě zavítejte do Twenty One Sound. Pokud chcete dát do pohybu i své nohy a boky, přijďte raději dříve, jelikož se zde taneční parket plní velmi rychle.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie