Nejlepší hudební kluby v Paříži

Chcete si odpočinout, vychutnat hudbu a přitom si posedět a ne úplně protančit celou noc? Chcete si poslechnout živá vystoupení kapel různých žánrů? Pojďme si ukázat alespoň výčet z nejlepších hudebních klubů, které v Paříži můžete navštívit

Caveau de la Huchette

Patříte-li mezi jazzové nadšence, tohle je místo, které nesmíte vynechat. Věříme, že rytmus jazzové hudby Vás nenechá chladnými a po chvíli se vrhnete na tančící parket.

L’International

V klubu L’International zazní snad každý hudební styl, na který si vzpomenete. Prostoru se zde dostane také undergroundovým kapelám a začínajícím umělcům a vstup je zde zdarma.

La Bellevilloise

Pokud chcete poslech živé akustické hudby spojit společně s večeří, tady jste na správném místě. Klub La Bellevilloise disponuje také venkovní terasou, kde máte pohled na okolní prostředí jako na dlani. Jakmile Vám jídlo slehne, můžete popojít o poschodí níže a užít si taky trochu tance na diskotéce.

Divan du Monde

Jedná se spíše o menší koncertní halu než o klub, alespoň to ale přidá na útulnosti a domáčtější atmosféře. Prostory tohoto hudebního klubu nabízí taky balkón, ze kterého budete mít perfektní výhled na pódium. Posilnit se můžete rovněž nějakým tím panákem na baru.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie