Nejlepší pivní zahrádky v Paříži

Jakmile se venku objeví slunečné a teplé počasí, všechny to táhne ven. A to platí i v případě posezení u piva či něčeho dobrého. Naštěstí i v Paříži se najde spousta hospod, které Vám umožní venkovní posezení a Vy se tak nebudete muset na krásné počasí a příjemný vzduch dívat jen zevnitř.

Navy Pub

Pokud Vás zastihne příznivé počasí, i Navy Pub je jedním z podniků, které Vás uvítají na venkovní terase. Potěší Vás taky milá obsluha a útulné prostředí hospůdky.

The Bombardier

The Bombardier je typická anglická hospoda a na výběr budete mít jak z lahvového, tak i z čepovaného piva. V době přívětivého počasí můžete využít jejich venkovního posezení a můžete si pochutnat například na tradičním anglickém pokrmu Fish&Chips. Pořádají se zde také kvízové noci a nepřijdete zde ani o happy hour.

Rollin’s Pub

Rollin’s Pub patří mezi oblíbené hospůdky. Panuje zde příjemná atmosféra, interiér je vybaven dřevěnými stoly a určitě nepřehlédnete jejich boxy s růžově polstrovanými sedačkami. Samozřejmostí jsou zde happy hour a jídla včetně těch vegetariánských. Posedět můžete také na venkovní terase, která se nachází před vchodem do hospůdky.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Francie, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Francie, ve kterém se město Paříž nachází.

Přejít na průvodce Francie