What The Pitta Camden

What The Pitta Camden

Se třemi pobočkami v Londýně a jednou v Brightonu může být Pitta korunována jako král veganského kebabu. Místo klasického masového kebabu si zde ale můžete pochutnat jen na marinovaných kouskách sóji ve formě nugetek zabalených do domácího kebabového chleba. Jako přílohu můžete zvolit tzatziki, jogurt, čerstvý salát nebo humus.

Nejedná se o rychlé občerstvení. Aby byly sójové kousky téměř nerozeznatelné od masového původu, práce trvá trochu déle. Zdravý a vegetariánský výsledek však stojí za to. Pokud ale vyhledáváte pravý kebab, částečně Vám jej může nahradit box s kousky masového kebabu a hranolky či kuskusem. Ať už si objednáte cokoliv, rozhodně zaženete hlad. Porce jsou totiž obrovské. Zbyde-li Vám v břiše trochu místa na dezert, vzpomeňte si na řecký zákusek z listového těsta a medu, který Vám i s popřípadě nedojedeným obědem zabalí obsluha s sebou.

Více informací

Jak se dostat na místo

Adresa

89-91 Bayham St
Camden Town
London NW1 0AG
Velká Británie

Související obsah

Joe Public
Joe Public
Rossella
Rossella
Santa Maria
Santa Maria
Sutton and sons
Sutton and sons
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa