Restaurace s výhledem na Lisabon

Ochutnání místní kuchyně může být opravdu zážitek. O to větší, když budete mít výhled na celé město. Podívejte se na tipy na restaurace, kde vás čeká nejen kvalitní jídlo, ale také skvělý výhled na město Lisabon.

Tágide

Restaurace Tágide nabízí jeden z nejlepších restauračních výhledů na centrum města. Z její terasy se vám naskytne romantický výhled na hrad, katedrálu i řeku Tejo. Restaurace podává autentickou portugalskou kuchyni v pečlivě sestaveném menu s regionálními surovinami.

Eleven

Tato zážitková michelinská restaurace nabízí panoramatický výhled na město v horní části parku Edwarda VII.

Portas Do Sol Terrace

Jeden z nejlepších výhledů v Lisabonu. Uvidíte Alfamu, řeku i projíždějící tramvaje. Objednat si zde můžete kromě drinků také lehká jídla po celý den.

Noobai

Tři úrovně terasy, lehká jídla a hlavně krásný výhled, který je ještě hezčí při západu slunce. Hraje zde pestrá hudba, a tak máte o atmosféru postaráno.

Seen

Restaurace nabízí nejen krásný výhled, ale také elegantní interiér s velkým stromem uprostřed místnosti. Navíc je restaurace spojena s jedním z nejlepších střešních barů v Lisabonu.

SUD Lisboa

Restaurace, kterou najdete hned vedle MAAT, se řadí k oblíbeným zejména díky svému krásnému výhledu, ale také střešnímu bazénu.

Lost In

Lost In nabízí kombinaci indické výzdoby, kosmopolitní atmosféru a jídelní lístek s asijskou a středomořskou kuchyní. Lákadlem je výhled na město, který vám poskytne skvělou kulisu k večeři.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko