Nejlepší restaurace s venkovním posezením v Lisabonu

Pokud je venku krásné počasí, byla by škoda sedět ve vnitřním prostředí restaurace. Ve spolupráci s místními jsme pro vás připravili seznam těch nejlepších restauračních zahrádek, kde se budete cítit opravdu skvěle.

Ponto Final

Pokud chcete na jídlo do neobyčejné restaurace, pak je Ponto Final pro vás jak stvořené. Nachází se na konci betonového mola s výhledem na řeku Tagus. Je to naprosto unikátní místo a vsadíme se, že na podobně unikátním místě už nikde jinde jíst nebudete. Jinými slovy jde o restauraci u vody, kde panuje přátelský kolektiv.

Ferroviário

Ferroviário poskytuje terasu o rozloze 500 m2 a velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a jídel jako jsou těstoviny, pizzy, hamburgery. Můžete sem vyrazit i na víkendový brunch.

ZeroZero Príncipe Real

Pizzeria, která nabízí úžasné posezení ve venkovní příjemné terase s výhledem do botanické zahrady. Restaurace bývá vždy plná, a tak si pravděpodobně na místo budete muset chvíli počkat.

Topo Chiado

Topo Chiado je příjemné prostředí s velkou terasou a rozsáhlou nabídkou koktejlů.

Portas Do Sol Terrace

Jeden z nejlepších výhledů v Lisabonu. Uvidíte Alfamu, řeku i projíždějící tramvaje. Objednat si zde můžete kromě drinků také lehká jídla po celý den.

Patio Siza Vieira

Na tomto nádvoří budete ochránění před ruchem čtvrti Chiado. Čeká vás tu příjemné posezení a dobré jídlo.

Espaço Espelho d'Água

Pokud vás láká nábřeží, pak musíte okusit tuto terasu, která se nachází mezi Památníkem objevů a Belémskou věží. Podávají se zde lehká jídla a nápoje po celý den. Je libo příjemný oběd či večeři?

Seen

Restaurace nabízí nejen krásný výhled, ale také elegantní interiér s velkým stromem uprostřed místnosti. Navíc je restaurace spojena s jedním z nejlepších střešních barů v Lisabonu.

Quiosque Ribeira das Naus

Podnik se nachází na břehu řeky Tagus a nabídne vám velkou terasu včetně lehátek se slunečníky. Jde spíše o bar, avšak něco malého k jídlu v podobě sendvičů zde určitě najdete.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko