Nejlepší hudební kluby v Barceloně

Jestliže máte rádi živou hudbu, ale k prasknutí plné taneční kluby s elektronickou a techno hudbou nejsou nic pro vás a raději dáváte přednost koncertům, zajděte do jednoho z barcelonských hudebních klubů. Odpočinete si, užijete si prima večer a třeba narazíte i na nové zajímavé umělce.

Harlem Jazz Club

Harlem Jazz Club se nachází v malebné čtvrti Barri Gòtic v samém srdci Barcelony. Řadí se mezi menší kluby, ale pokud rádi posloucháte jazz, swing nebo blues, určitě si ho zamilujete.

Touch Music Karaoke Barcelona

Pokud sami toužíte po tom stát se na chvíli hudebním umělcem, pak je tento karaoke bar něco pro vás. Nabízí širokou škálu písní v několika světových jazycích, skvělou akustiku i působivé světelné efekty.

Luz de Gas

V hudebním klubu Luz de Gas vystupují jak živé kapely, tak DJ. Nezapomeňte se tedy předem podívat, jakou hudbu zrovna hrají. Na prostorném parketu si můžete i zatancovat. Kromě hudby upoutá tento hudební klub také neotřelým interiérem.

New Fizz

New Fizz je poněkud komornější hudební klub v centru Barcelony, v němž si u skleničky dobrého pití můžete vychutnat živou hudbu, a to od úterý do soboty od 11 hodin večer do 3 hodin ráno.

Gatsby Barcelona

Mnoho návštěvníků hodnotí klub Gatsby Barcelona jako místo, které rozhodně nesmíte vynechat. Hudební vystoupení si můžete užít u večeře a dobrého drinku.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko