Nejlepší restaurace s venkovním posezením v Barceloně

Chcete se jít v Barceloně najíst, ale venku je krásně a vy byste místo zdí restaurace raději sledovali ruch na ulici? Některé restaurace proto mají otevřené venkovní zahrádky, takže se budete moci dobře najíst i venku.

Vrutal

Restaurace Vrutal je vhodná zejména pro ty, kdo hledají podnik na rychlý oběd nebo večeři, kávu či jiný drink. Nabízí krásné venkovní posezení obklopené zelení, takže během slunečných dnů nemusíte sedět uvnitř, ale můžete při jídle sledovat okolní dění.

La Patsa Lab

La Patsa Lab nabízí zejména italské speciality, ať už sladké pečivo a kávu nebo těstoviny na mnoho způsobů. Pokud vám útulné vnitřní prostory nebudou stačit, můžete si jídlo vzít i ven a užívat si čerstvý vzduch a sluneční paprsky.

Le Romane

Nemůžete si pomoci a i přes to, že jste ve Španělsku, preferujete italskou kuchyni? Na vynikající pizzu i těstoviny na mnoho způsobů můžete přijít do italské restaurace Le Romane. Návštěvníci kromě výborného jídla oceňují zejména příjemnou atmosférou, milou obsluhu a venkovní posezení.

Don Kilo Restaurant

Příjemné venkovní posezení, kde můžete při jídle sledovat okolní dění, nabízí také Don Kilo Restaurant. Nabízí především italská jídla a pizzu, a to jak v klasických, vegetariánských a bezlepkových variantách.

Vai Moana

Chcete při jídle sedět venku, ale městský ruch vás neláká? Tak to jste tu správně, Vai Moana totiž nabízí posezení přímo na pláži. Ať už jste přišli na oběd, večeři, rychlé občerstvení nebo studený drink, určitě si ze široké nabídky vyberete.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko