Nejlepší restaurace v Barceloně

Pokud neřešíte finance a chcete zkrátka navštívit to nejlepší z barcelonských restaurací, pak je pro vás následující seznam, ze kterého si jistě vyberete tu pravou.

La Gastronómica

Barcelonská restaurace La Gastronómica je skvělou volbou pro všechny, kteří milují nebo chtějí ochutnat klasickou středomořskou kuchyni. V kombinaci s útulnou atmosférou a vstřícnou obsluhou tvoří La Gastronómica místo, kam se určitě rádi vrátíte.

Casa Amàlia 1950

Jestliže hledáte útulnou restauraci, kde budete moci ochutnat místní kuchyni, Casa Amàlia 1950 je vynikající volbou. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni a vaří z čerstvých místních potravin. Můžete sedět jak uvnitř, tak na venkovní terase.

Sagradas Tapas

Nedaleko chrámu Sagrada Família se nachází restaurace Sagradas Tapas, která se zaměřuje především na středomořskou kuchyni. Návštěvníci chválí především velmi milou a vstřícnou obsluhu, která jen podtrhne zážitek z výborného jídla.

Disfrutar

Pokud hledáte něco víc než jen příjemnou restauraci a dobrou večeři, rozhodně navštivte Disfrutar. Tato barcelonská restaurace s dvěma michelinskými hvězdami promění vaši večeři ve vskutku nevšední zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Fishhh!

Jak už napovídá název, je tato restaurace vynikající volbou pro všechny milovníky ryb a mořských plodů. V této ústřicové restauraci si můžete dát jak vaše oblíbené mořské plody, tak ty, o kterých jste nikdy neslyšeli, a to na všechny možné způsoby.

Casa Cheli

Restaurace Casa Cheli se nachází poblíž chrámu Sagrada Família. Nabízí tradiční španělskou a středomořskou kuchyni včetně vegetariánských a bezlepkových jídel. Pokud hledáte dobré místo na večeři a sklenku vína, vyzkoušejte restauraci Casa Cheli.

La Boqueria

La Boqueria je příjemná menší restaurace v centru Barcelony zaměřená na středomořskou kuchyni. Návštěvníci si chválí zejména útulnou atmosféru a příjemnou obsluhu.

Lab Restaurant

Lab Restaurant je místem, kde se jídlo změní v nevšední zážitek. Zaměřuje se především na tradiční španělskou a středomořskou kuchyni s mořskými plody, nabízí také bezlepkové varianty. Pokud chcete trochu experimentovat s chutěmi, směle do toho!

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko