Nejlepší kavárny v Barceloně

Pokud hledáte příjemné místo, kam si můžete zajít na dobrou snídani nebo na kávu a zákusek, inspirujte se našimi tipy. Vybrali jsme pro vás kavárny, které mají rádi místní i turisté a do kterých se vždy rádi vrací.

The Coffee House Barcelona

Coffee House Barcelona je výborným místem na snídani, lehký oběd nebo kávu a zákusky. Můžete si vybrat z široké nabídky sladkého i slaného pečiva, salátů, kávy a drinků, samozřejmostí jsou vegetariánská jí­dla.

Nappuccino

Nappuccino je vskutku originální místo. Můžete si zde dát výbornou kávu a chutné občerstvení, se kterým se můžete usadit uvnitř i venku, a pokud jste unavení a chcete si chvíli odpočinout, můžete si dokonce i zdřímnout.

Hidden Cafe Barcelona

Máte chuť zajít s přáteli posedět na kávu, drobné občerstvení nebo osvěžující drink? Pak vás jistě potěší nabídka Hidden Cafe Barcelona. Kavárna nabízí také širokou škálu možností pro vegetariány i vegany.

Little Fern

Dalším skvělým místem, kam si zajít na snídani nebo menší občerstvení, je kavárna Little Fern. Zaujme už na první pohled prosvětleným interiérem, voňavou kávou a lákavě vypadajícími dobrotami, kterým určitě neodoláte.

Baluard Barceloneta

Hledáte místo na snídani, rychlý oběd nebo kávu za rozumnou cenu, které navíc nabízí unikátní atmosféru? Pak vyzkoušejte podnik Baluard Barceloneta v centru města. Ať už jdete sami či s přáteli, určitě nebudete litovat.

Cafes el Magnifico

Kavárna Cafes el Magnifico je skrytý poklad pro všechny milovníky kávy. Kávu si můžete dát na místě nebo si ji odnést v kelímku s sebou a k tomu si koupit něco dobrého.

Tartela

Tartela nabízí kromě kávy a drobného občerstvení nepřeberné množství zákusků, dortíků a sladkého pečiva. Pokud ale zrovna nemáte chuť na sladké, nevadí. Jistě si vyberete také z široké nabídky chlebíčků, sendvičů a baget. Samozřejmostí je výborná káva nebo chlazené ovocné nápoje.

Art i sa

Máte chuť na kávu, něco sladkého nebo na zmrzlinu? Kavárna Art i sa může nabídnout všechno. Ze širokého výběru kávy, studených nápojů, dortíků i koláčů si nepochybně vybere každý. Kavárna samozřejmě nabízí také bezlepkové varianty.

Dalston Coffee

Drobná a útulná kavárnička v centru Barcelony zajisté potěší nejednoho milovníka kávy. Kromě ní si však v Dalston Coffee můžete dát i drobné občerstvení nebo něco sladkého na zub.

Lilo Cafe

Kavárna Lilo Cafe je výborným místem na snídani, kávu a drobné občerstvení. Návštěvníci si kromě příjemného prostředí cení také přátelské obsluhy a širokého výběru sladkých i slaných dobrot.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko