Nejlepší pivní zahrádky v Barceloně

Pokud si chcete zajít s přáteli na pivo, ale venku je ještě hezky a nechce se vám sedět uvnitř, přinášíme vám tipy na hospody, které nabízejí posezení a obsluhu také venku.

Garage Beer Co

Hospodu Garage Beer Co mnozí návštěvníci hodnotí jako místo se skvělou atmosférou a výborným pivem. Milý a vstřícný personál vám zajisté poradí s výběrem. Občas tu může být trochu rušno, ale plná hospoda značí, že rozhodně stojí za návštěvu.

La Menuda

V bezprostřední blízkosti Casa Milà a Casa Batlló se nachází bar a hospoda s venkovním posezením La Menuda. Je to ideální místo na lehký oběd nebo občerstvení a pivo.

Green Room

Green Room patří mezi místa, kam se nejeden host rád vrátí znovu, a to zejména díky velkému výběru piv, občerstvení, hudbě a uvolněné atmosféře. Za hezkého počasí lze sedět i na venkovní zahrádce.

Lennox the Pub

Oblíbená barcelonská hospoda s irským nádechem jistě potěší nejednoho milovníka piva a sportovního fanouška. Přijďte posedět s přáteli u piva, podívat se na fotbal nebo se posadit na zahrádku a vychutnávat si večerní Barcelonu.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko