7 nejlepších bister v Barceloně

Chcete si v Barceloně skočit na rychlý oběd, svačinu nebo večeři a nechce se vám rezervovat stůl v honosnějších restauracích? Vyzkoušejte naše tipy na rychlá občerstvení a bistra, ve kterých se dobře najíte a naberete energii na další poznávání města.

Conesa Entrepans

Bistro Conesa Entrepans má rozhodně co nabídnout, ať už se chystáte na snídani, rychlé občerstvení, oběd nebo večeři. Můžete si vybrat i mezi vegetariánskými, veganskými a bezlepkovými variantami.

Maoz

Maoz je skvělé místo pro levné rychlé občerstvení. Saláty si můžete připravit sami z čerstvých, chutných a kvalitních ingrediencí. Maso zde ovšem nenajdete, Maoz je čistě vegetariánský podnik.

Taco Alto

Podnik Taco Alto v centru města nabízí širokou škálu možností pro milovníky tacos a mexické kuchyně obecně. Samozřejmostí jsou vegetariánské a bezlepkové varianty.

Macchina Pasta Bar

Chcete-li zajít na oběd či večeři a neutratit přitom spoustu peněz, zajděte do Macchina Pasta Bar. Tento podnik nabízí italské speciality, zejména těstoviny na spoustu způsobů.

Bacoa

Bacoa nabízí skvěle připravené burgery, samozřejmostí jsou i vegetariánské varianty. V podniku se můžete posadit a vychutnat si jídlo na místě, ale je možné si ho odnést s sebou nebo si objednat dovoz.

Buenas Migas Sagrada Familia

V tomto podniku si vychutnáte nejen skvělé jídlo a pití, ale také výhled na proslulý chrám Sagrada Família. Buenas Migas Sagrada Familia nabízí především snídaně a obědy, a to jak v klasickém podání, tak ve vegetariánských či bezlepkových variantách.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko