Levné restaurace v Amsterdamu

Ceny v Amsterdamu jsou přece jen trochu vyšší. Přesto jsme pro vás vybraly pár těch, kde určitě neutratíte víc než za levné letenky díky kterým jste do Amsterdamu přiletěli.

Skek

Skek je studentská restaurace a bar poblíž amsterdamské čtvrti Red Light District, která spojuje tradiční holandské jídlo se všemi nejnovějšími trendy stravování a je ideální jak pro místní, tak pro turisty. Pokrmy stojí v průměru kolem 13 eur, což je na Amsterdam opravdu dobrá cena.

Nam Kee

Díky skvělému a levnému jídlu získal tento čínský řetězec mnoho následovníků. Jeho specialitou jsou ústřice v omáčce z černých fazolí, na kterou nedají dopustit mnozí návštěvníci Nam Kee. Po městě se nacházejí celkem tři restaurace, takže ať už jste v jakékoliv části města, cestu k Nam Kee si určitě najdete.

De Pizzabakkers

Máte rádi pizzu? Pak jste na správném místě. Nebo spíš místech. De Pizzabakkers mají v Amsterdamu totiž hned několik lokací a dají se považovat za jistý fenomén tohoto hlavního města. Nabízejí v troubě pečenou tenkou, křupavou pizzu, která je připravována z nejčetstvěhších surovin a ceny přitom začínají už pod 9 eurami!

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Nizozemsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Nizozemsko, ve kterém se město Amsterdam nachází.

Přejít na průvodce Nizozemsko