Hudební kluby ve Vídni

Hledáte místo, kam přijít posedět a poslechnout si hudbu, ale hlasitá elektronická hudba a parkety plné až k prasknutí nejsou nic pro vás? Tak to jste tady správně. Přinášíme vám tipy na několik vídeňských hudebních klubů, kde si budete moci vychutnat živou hudbu všech možných žánrů.

Club Porgy & Bess

Vídeňský klub Porgy & Bess je trefou do černého pro všechny milovníky jazzové hudby. Je to místo, kde se setkávají talentovaní hudebníci se svým publikem a kde si zároveň můžete dát i něco dobrého k jídlu a k pití.

Chelsea

Vídeňský klub Chelsea je proslulý především svou kytarovou hudbou, ale často se zde můžete dočkat také popu, punku nebo elektronické hudby během večerů s DJ. Za zmínku rozhodně stojí také velký výběr piva. Toto místo ocení především fotbaloví fanoušci, protože kdykoliv to jde, můžete sem přijít sledovat i živé fotbalové přenosy.

Live Music Club Replugged

Live Music Club Replugged potěší zejména fanoušky živých kapel. Přijďte si sem užít uvolněnou atmosféru a skvělé drinky!

Sass Music Club

Zvenčí možná nenápadný, ale zevnitř rozhodně působivý. Přesně takový je hudební klub Sass v centru Vídně. Přijďte si sem vychutnat jeden z nejlepších zvukových systémů ve městě, ochutnat skvělé míchané koktejly a trochu se odvázat.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Rakousko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Rakousko, ve kterém se město Vídeň nachází.

Přejít na průvodce Rakousko