Nejlepší bistra ve Vídni

Podívejme se na výběr skvělých bister, která Vám místní obyvatelé doporučují navštívit.

Labstelle

Labstelle je příjemné moderní bistro ve Vídni, kde dostanete to nejlepší z místních a sezónních potravin. Najdete zde především tradiční středoevropskou kuchyni, dobře se zde nají i vegetariáni či vegani. Ať už se chystáte na oběd, večeři nebo jen na drink, s Labstelle určitě chybu neuděláte.

Max & Benito

Pokud máte rádi mexickou kuchyni, tak sem musíte zajít na skvělé burrito. Max & Benito se nachází na třech místech ve Vídni. Konkrétně na adresách: Wipplingerstraße 23, Mariahilfer Str. 4 a Mariahilfer Str. 4.

Wiki Wiki Poke

Aloha! Nebojte se havajské kuchyně. Ve Wiki Wiki mají senzační poke!

Süd Länder Bistro

Do tohoto bistra se můžete vydat na oběd či na večeři doplněné o dobré pivo nebo víno. Kromě tradičních středoevropských jídel si můžete dát také středomořskou kuchyni, na své si přijdou i vegetariáni a vegani, a to vše za příjemné ceny. Návštěvníci si kromě skvělého jídla pochvalují také vstřícný a přátelský personál a příjemné prostředí.

Liebsteinsky

Přímo v srdci Vídně se nachází bistro Liebsteinsky. Kombinuje v sobě prvky francouzského bistra a newyorské restaurace. Ochutnat zde můžete zejména tradiční rakouskou kuchyni inspirovanou prvky ostatních kultur. Vaří se z kvalitních a čerstvých potravin, takže o skvělý kulinářský zážitek máte postaráno!

Go!Wien

Do bistra Go!Wien si můžete zajít na skvělé jídlo za příjemnou cenu, obzvlášť pokud chcete ochutnat tradiční rakouskou kuchyni. Návštěvníci si často chválí také příjemnou atmosféru a vstřícnou obsluhu. Je-li venku hezky, můžete využít i venkovní terasu.

Neu Deli

V této indické restauraci naleznete nejen pokrmy s curry, ale také nudle, saláty i polévky.

Tartine

Pro milovníky francouzské kuchyně vám místní obyvatelé vybrali bistro/restauraci Tartine, kde si zcela jistě pochutnáte na francouzských specialitách.

La Miramare

Pizzerie La Miramare, jak už název napovídá, nabízí zejména italskou a řeckou kuchyni. Máte možnost se posadit a najíst se na místě, nebo si můžete jídlo odnést s sebou. Návštěvníci si kromě jídla chválí také příjemné ceny, které, po náročnějším chození po vídeňských památkách, jistě uvítáte.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Rakousko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Rakousko, ve kterém se město Vídeň nachází.

Přejít na průvodce Rakousko