Nejlepší taneční kluby v Lisabonu

Byli bychom neradi, kdybyste bloudili Lisabonem a nevěděli, kam vyrazit. Proto vám přinášíme seznam klubů, kam podle doporučení místních musíte na skvělou párty vyrazit. Pojďme na to, bude to jízda.

5A Club

5A Club, který nabízí skvělé drinky, patří k nejoblíbenějším klubům místních obyvatel. Čeká tu na vás elektronická taneční hudba, ale také několik nezávislých umělců s příjemným undergroundovým nádechem.

Lounge

Program tohoto klubu uspokojí téměř každého, jelikož můžete začít rockovým koncertem a skončit klasickou diskotékou. Nejlepší na tom však je, že vstup je zdarma. Je třeba však počítat s tím, že od čtvrtka do soboty bývá na parketu tak plno, že si těžko najdete místo na vaše taneční kreace.

Incógnito

Ocitnete se v historickém prostředí, kde na vás čeká většinou indie hudba. Svého času bylo Incógnito prvním alternativním podnikem v Lisabonu. Upozorňujeme, že uvnitř bývá tak plno, že je někdy i obtížné dýchat.

Rive-Rouge

Rive-Rouge je sesterským podnikem slavného LuxFrágil a je v provozu od roku 2016. Najdete jej v prvním patře Time Out Market Lisbon a je tak skvělou volbou po večeři bez náročného cestování.

LuxFrágil

LuxFrágil patří k nejslavnějším klubům ve městě. Čeká tu na vás elektronická hudba, dva taneční parkety, ale také obrovská fronta. Může se stát, že vyhazovači vám budou nabízet přednostní vstup za 300 EUR. Přijďte tedy raději dříve, ať máte vstup bez problému.

Ministerium Club

Klub, který je v provozu od roku 2012, najdete v budově bývalého ministerstva financí a bývá otevřen pouze v sobotu. Čeká tu na vás domácí i zahraniční scéna techno a house music. Je potřeba upozornit, že je zde poměrně pomalá obsluha.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko