Nejlepší hudební kluby v Lisabonu

Máme pro vás pár tipů, pokud toužíte po živé hudbě v Lisabonu. Ať už jste milovníky jazzu nebo chcete zažít na vlastní kůži Fado, koukněte na následující výběr a dejte nám zpětnou vazbu, zda-li jste si koncert užili.

Hot Club of Portugal

Hot Club of Portugal je nejstarším jazzovým klubem v Portugalsku a bývá považován za jeden z nejlepších jazzových klubů na světě. Každý milovník jazzu musí toto místo navštívit.

Alface Hall

Alface Hall patří k nejútulnějším barům v Lisabonu, kde sice neuslyšíte ty nejslavnější kapely, avšak všichni hudebníci, kteří zde hrají, jsou skutečně dobří. Čekejte tu převážně jazzové muzikanty.

The Music Box

Music Box neodmyslitelně patří ke klasického nočnímu životu v Cais do Sodre. Čekejte zde undergroundový přístup v moderním hávu. Vystupuje zde mnoho známých portugalských i mezinárodních ka­pel.

Santiago Alquimista

Nejen živé koncerty, ale také karaoke a příložitostné večírky vás čekají ve zrekonstruované staré továrně na umělecké kování. Prostor je rozdělen do dvou pater a nudit se zde nebudete.

Fado in Chiado

Pokud byste rádi zašli na Fado, pak vyrazte právě sem. Čeká tu na vás koncert se dvěma kytaristy a dvěma zpěváky, který vás pohladí na duši.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko