Nejlepší bary v Lisabonu

Podívejte se na výběr barů, který pro vás sestavili místní obyvatelé. Pokud nechcete udělat ve výběru chybu, jste na správném místě. Pojďme na to.

Red Frog

Red Frog se řadí na seznam 50 nejlepších barů světa. Pro vstup musíte nejprve zazvonit na zvonek a následně se usadíte k jednomu ze stolů osvětlených svíčkami. Pak už čekejte nejlepší koktejly od inovativních barmanů.

CINCO lounge

CINCO Lounge se nachází v pulzující čtvrti Príncipe Real a je velice útulný. Teplé barvy, příjemně tichý a pohodlný tak, že se můžete i natáhnout na polštářích. Bar je elegantní, tajemný a sexy.

Foxtrot

Velkou předností tohoto baru je bezpochyby výzdoba ve stylu Art Deco se spoustou tmavého dřeva, zrcadel a v zimě hučícím krbem. Barmani zjistí vaše preference a připraví pro vás dokonalý drink.

Toca da Raposa

Toca da Raposa je sice malý bar v centru Lisabonu, avšak se svou minimalistickou atmosférou nabízí prvotřídní koktejly. Bar nabízí drinky dle ročního období, které si můžete vybrat z ručně psaného menu. Vzhledem k velikosti baru doporučujeme rezervaci.

Gin Lovers Bar & Restaurant

Milá a veselá obsluha, lahodná jídla i koktejly. Barmani vám rádi povypráví o ginu a různém párování. Budete překvapeni, jak si zde večer užijete.

Pavilhão Chinês

Zajímavý bar, do kterého se dostanete pouze po zazvonění. Nabízí úžasný interiér, díky kterému si budete připadat jako v muzeu.

The V Rooftop Bar

The V Rooftop Bar je trochu ukrytý střešní bar uvnitř pětihvězdičkového hotelu. Přestože vás tu čekají dražší drinky, výhled na noční Lisabon stojí za to. Čekají tu na vás nejen prvotřídní nápoje, ale také velmi chutná jídla.

Lisboa Bar

Pokud hledáte příjemný bar, kde jsou rozumné ceny drinků, pak Lisboa Bar je místo pro vás. V tomto malém baru u vlakového nádraží Rossio doporučujeme zejména ochutnat Sangriu.

Cerveteca Lisboa

Cerveteca Lisboa je bar určený pro milovníky piva. Je jednoduše zařízený a piva se zde střídají jak na běžícím páse. 14 výčepů se mění i několikrát denně.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko