Nakupování oblečení v Lisabonu

Největší oděvní značky najdete ve čtvrtích Baixa, Chiado a přilehlých oblastech. V těchto ulicích se nachází jedny z nejlepších míst pro nakupování v centru Lisabonu. Pojďme se podívat na ta nejzajímavější místa, která při nakupování nesmíte minout.

Rua do Carmo & Rua Garrett

Rua do Carmo a Rua Garrett jsou dvě nejlepší nákupní ulice ve městě. Najdete zde nejoblíbenější obchody ve městě. Pojďme si je přiblížit.

Více informací

Armazéns do Chiado

Armazéns do Chiado je nákupní centrum v samotném centru Lisabonu, kde kromě obchodů najdete v posledním patře také restaurace.

Rua Augusta

V této pěší ulici plné turistů najdete řadu obchodů s módou jako jsou Zara, Pull & Bear, Stradivarius, Beneton a Mango. Pokud jste fotbalovým fanouškem, tak zajděte do oficiálního obchodu Benfica.

Avenida da Liberdade

Třída Avenida da Liberdade je místními často přirovnávána k pařížské Champs-Élysées. A tak tento nedělní oblíbený bleší trh v ulici plné luxusních obchodů, jako jsou Prada a Armani, je zajímavým kontrastem. Nebojte se zde smlouvat, je to součást tradice.

Colombo Shopping Centre

Pokud máte rádi velká obchodní centra, kde seženete takřka cokoliv, pak musíte vyrazit právě sem. Najdete zde přes 340 obchodů a okolo 60 restaurací. Dostanete se sem metrem.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko