Levné restaurace v Lisabonu

Není nutné chodit do drahých restaurací, abyste se dobře najedli. Dobře a navíc autenticky se dá najíst i v Lisabonu a my vám, na základě doporučení místních obyvatel, přinášíme výběr, kde nešlápnete vedle.

Rose Stupa

Indická restaurace s výborným a levným jídlem kousek od metra. Čekají vás tu velké porce, které vám nandají opravdu milí majitelé.

Floresta das Escadinhas

Pro mnohé skrytý klenot uprostřed Lisabonu. Velmi milý personál, čisté a útulné místo a hlavně dobré jídlo a víno za výborné ceny.

Padaria do Povo

Malebná jídelna, kde se podává místní občerstvení za příznivé ceny. Najdete zde velkou terasu s dřevěnými stoly.

Pizzeria Romana al Taglio

Pro milovníky pizzy jasná a rychlá volba. Kvalitní a velmi dobrá pizza s příjemnou obsluhou.

Há Tapas no Mercado

Výborné tapas za skvělé ceny a dokonce i s příjemným majitelem. Není třeba utrácet za drahé restaurace. Pojďte sem.

Kokoro Ramen Bar

Jak už název napovídá, v tomto podniku na vás čeká bohatě naplněná miska nudlového vývaru. Ceny jsou velmi příznivé a jídlo chutné. Interiér není zrovna místem, kde byste chtěli trávit celý den, ale vy sem přeci míříte za levným dobrým jídlem.

Tasquinha do lagarto

Tato restaurace nabízí tradiční jídlo a obzvláště na své si zde přijdou fanoušci fotbalu, jelikož majitel je velkým fanouškem Sportingu Lisabon, a tak na stěnách najdete obrázky a fotbalové dresy podepsané slavnými hráči. Měli byste zde ochutnat mistrovskou rýži z kapra (arroz de garoupa), která patří k tradičním portugalským jídlům.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Portugalsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Portugalsko, ve kterém se město Lisabon nachází.

Přejít na průvodce Portugalsko