Nejlepší vinárny v Barceloně

Španělsko se každoročně řadí mezi největší producenty vína na světě. Vyrábí se zde zejména červená, bílá a šumivá vína. Navštívit Španělsko a neochutnat ani jedno místní víno by byl hřích, inspirujte se tedy našimi tipy a zajděte si alespoň na skleničku.

Cellarer Wine Bar

Skvělá vinárna, jejíž majitel je opravdu znalec. Těšit se zde můžete také na skvělé tapas menu. Pro řadu místních je tato vinárna jedna z nejlepších ve městě.

Verol

Pokud hledáte místo se skutečně širokým výběrem katalánských vín, pak jste ho našli. Nejen místní se sem rádi a často vracejí. Jestli si nevíte rady s výběrem, zeptejte se majitele, velice rád vám poradí.

Wine Mood

Wine Mood je příjemná barcelonská vinárna, v níž můžete ochutnat výborná španělská a italská vína doplněná dobrým jídlem. Pokud si nejste jisti s výběrem, milá a ochotná obsluha vám jistě pomůže.

AmoVino

AmoVino je skvělé místo v centru Barcelony, kam zajít na skleničku španělského vína a typické katalánské jídlo. Jestliže nevíte, které víno vybrat, nechce to na obsluze. Určitě nebudete zklamaní.

Monvinic

Poblíž Gaudího skvostu Casa Batlló se nachází restaurace a vinárna Monvinic. Nabízí středomořskou a španělskou kuchyni a ta nejlepší vína, na jaká si jen dokážete vzpomenout. Ať už něco slavíte nebo chcete jen zajít na okázalejší večeři, Monvinic rozhodně stojí za to navštívit.

Denassus

Místní i turisté se shodují na tom, že tento podnik zkrátka musíte navštívit. Výborné jídlo, široký výběr vína a vstřícná obsluha připravená kdykoliv poradit, co víc si přát?

La Vinateria del Call

Na první pohled nenápadná, ale rozhodně hodná pozornosti, to je restaurace a vinárna La Vinateria del Call v gotické čtvrti Barcelony. Narazíte tu na méně turistů a větší porce než ve většině jiných podniků.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko