Levné restaurace v Barceloně

Rádi byste si zašli na dobrý oběd nebo večeři, ale nechcete za jídlo příliš utrácet? Přinášíme vám pár tipů na podniky, kde se můžete dobře najíst za rozumné ceny. Ať už chcete vyzkoušet středomořskou, italskou nebo indickou kuchyni, určitě si z následujících tipů vyberete.

A Tu Bola

Restaurace A Tu Bola toho za rozumnou cenu nabízí vskutku hodně – milý personál, široký výběr jídel jak s masem, tak vegetariánských a k tomu všemu dobré pivo.

Argentinisimo

Argentinisimo je skvělým místem pro ty, kteří, jak už napovídá název, milují argentinskou kuchyni. Pochutnáte si zde jak na sladkých, tak na slaných jídlech, s masem i bez masa. Třešničkou na dortu je příjemná atmosféra a milá obsluha.

Pizzeria da Nanni

Pizzeria da Nanni nabízí kromě pizzy také středomořské a jihoitalské speciality. Můžete se posadit a jídlo si vychutnat na místě nebo si ho vzít s sebou.

Tucco Real Food Eixample

Chcete si dát dobré jídlo a zároveň neutratit spoustu peněz? Pak vyzkoušejte podnik Tucco Real Food Eixample. Nabízí především italskou a středomořskou kuchyni, zejména potom těstoviny na mnoho způsobů. Samozřejmostí jsou vegetariánské, veganské a bezlepkové varianty.

Tandoori Nights

Máte rádi indické jídlo a hledáte místo, kde se najíst za příznivou cenu? V tom případě by vás mohl potěšit podnik Tandoori Nights, kde si za dobrou cenu vychutnáte ty nejlepší indické speciality.

Elisabets

Podnik Elisabets nabízí katalánské a středomořské speciality za příznivou cenu. Nabízí především obědy a večeře, jak klasická, tak vegetariánská jídla. Najíst se můžete buď na místě nebo si jídlo vzít s sebou.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko