Nejlepší hospody v Barceloně

Následující tipy budou jistě užitečné pro ty, kteří místo honosnějších restaurací ocení spíše uvolněnější prostředí, kam si můžete zajít na jídlo nebo jen tak posedět s přáteli u piva.

Cocovail Beer Hall

Cocovail Beer Hall je vynikající místo pro všechny milovníky piva. Mají na výběr z mnoha druhů, k pivu si můžete dát i něco dobrého a pokud k tomu všemu milujete sport, zajisté oceníte také možnost sledovat sportovní přenosy.

Temple Bar & Irish Pub

Hospoda Temple Bar & Irish Pub se sice nachází na proslulé třídě La Rambla v Barceloně, ale nabízí neodolatelnou atmosféru irské hospody a široký výběr piv. Sportovní fanoušci jistě ocení možnost sledování sportovních přenosů.

Sonora Sport Tavern

Sonora Sport Taven je vynikající místo pro fanoušky sportu. Kde jinde nasát tu pravou atmosféru a užít si fandění než v hospodě? Přičtěte k tomu dobré jídlo a pivo a o skvělý večer máte postaráno.

Barna Brew

Barna Brew je barcelonská pivnice vyrábějící vlastní pivo. Pokud si nejste jisti výběrem, ochotná a přátelská obsluha vám jistě dobře poradí. Kromě piva si samozřejmě můžete dát i dobré jídlo, a to jak na místě, tak zabalené s sebou.

BierCaB

BierCaB je místní pivní bar s širokým výběrem piv, který kromě jídla a pití láká i na originální interiér. Podle návštěvníků je to ideální místo na posezení s přáteli se vskutku neopakovatelnou atmosférou.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Španělsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Španělsko, ve kterém se město Barcelona nachází.

Přejít na průvodce Španělsko