Nejlepší vinárny v Amsterdamu

Máte rádi víno? Chcete se usadit ve stylovém prostředí, kde se budete cítit dobře? Nabízíme vám seznam nejlepších vináren, kde se vám určitě bude líbit.

GlouGlou

Výtečné přírodní víno vyrobené čistě pouze z hroznů si můžete přijít vychutnat do GlouGlou v De Pijp. Kromě působivého vinného lístku nabízí bar malé občerstvení, které si můžete vychutnat také venku na terase lemované květinami. A pokud byste se od vína zkrátka nemohli odloučit, můžete si skočit lahev vína do obchodu Oud-West Centraal, který patří stejným majitelům.

Wijnbar Paulus

Wijnbar Paulus se svou útulnou výzdobou a příjemnou atmosférou se jednoduše může stát vaším novým oblíbeným podnikem v Amsterdamu. Vyberte si dobrou lahev vína ze široké nabídk obsahující vína španělská, německá, italská a portugalská. A pokud se nemůžete rozhodnout, nechte si poradit sommeliérem!

Bubbles & Wine

Bubbles & Wines je úhledný, tmavý, dlouhý podnik v Nes. Do skla si zde můžete vybrat z 51 druhů vín,pokud se rozhodnete pro celou lahev, máte jich na výběr dokonce 180. A ty, kteří jsou odvážnější mohou okusit tamní specialitu: poloplná sklenice tří různých druhů vína, avšak ze stejného hroznu. To pak můžete doplnit kaviárem z Íránu, terinou z husích jater a francouzským sýrem.

Blend Coffee & Wine

Ráno popíjejte espresso a večer (nebo klidně už odpoledne) si vychutnejte sklenku vína v této kavárně a vinárně nabízející atmosféru středomořského způsobu života – uvolněnou, ležérní, živou a zdravou! Návštěvníci jsou vždy vítání a zváni k ochutnávce jak vín, tak jídel, které si můžete vychutnat buď uvnitř či venku na terase.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Nizozemsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Nizozemsko, ve kterém se město Amsterdam nachází.

Přejít na průvodce Nizozemsko