Nejlepší taneční kluby v Amsterdamu

Už nemusíte hledat taneční klub, kde byste strávili celou noc. Nabízíme seznam těch nejlepších tanečních klubů v Amsterdamu.

Shelter

Shelter je název podzemního nočního klubu a výstavního prostoru umístěného v suterénu věže A'DAM na severním nábřeží Amsterdamu. V Shelteru se můžete těšit na všechnu možnou elektronickou hudbu a na umělce, které toto odvětví svou tvorbou definují.

Více informací

Bret

Bret je pivní bar, restaurace, vinotéka a klub v jednom. Jasně červenou stavbu vytvořenou z přepravních kontejnerů, kmenů stromů a regenerovaných materiálů nemůžete minout. Začínající místní DJs vás zaručeně rozhýbou a vy budete moct říct, že jste zažili tu pravou amsterdamskou­ párty!

Více informací

LoFi

LoFi bylo založeno jako multikulturní místo v bývalém skladišti s cílem umožnit obyvatelům Amsterdamu užít si kulturu, hudbu, jídlo a umění na jednom místě. Program se mění každý týden a obsahuje vše od víkendových večírků přes komornější klubové večery po až po nedělní seance.

Více informací

Doka

Tento podzemní klub v suterénu Volkshotelu má dokonalou zvukovou izolaci a přináší skvělý hudební zážitek. V Doka se o soundtrack večera postarají při popíjení koktejlů DJs, umělci, živé kapely a další kreativní duše. V noci se pak prostor promění v intimní, upocený klub, který zůstane otevřený až do prvních vycházejících paprsků slunce.

Více informací

Thuishaven

V létě ožívá Thuishaven open air scénami a tanečním parketem. Klub je ikonický neustále se vyvíjejícím průmyslovým prostředím a rozhodně stojící za návštěvu. Když počasí nebude přát, party se bez problémů přesune do vyhřívaných stanů a vnitřních prostor, kde zažijete ty nejlepší noci vašeho života.

Více informací
Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Nizozemsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Nizozemsko, ve kterém se město Amsterdam nachází.

Přejít na průvodce Nizozemsko