Nejlepší bary v Amsterdamu

Hledáte stylový bar, kde byste si vychutnali drink a cítili se příjemně? Doporučujeme následující podniky, které považujeme za ty nejlepší.

Super Lyan

Stylový bar s nápadným futuristickým interiérem se nachází v přízemí butikového hotelu Kimpton de Witt. Z nepřeberného množství koktejlů vám pomohou vybrat barmani a pokud by se vám nic nezamlouvalo, není problém namíchat koktejl přímo na míru.

Pulitzer's bar

Tento bar najdete v hotelu Pulitzer – jednom z nejluxusnějších hotelů v Amsterdamu, který se rozprostírá v bludišti vzájemně propojených domů u kanálu ze 17. století. Bar se skládá ze tří různých prostorů a každý má svůj dekor. Živý jazz a výběr z padesáti koktejlů vám zaručí kvalitně strávený čas v nočním Amsterdamu.

Vesper

Bondovská atmosféra a nápadité koktejlové menu baru Vesper měnící se s ročním obdobím je to, co si tady zamilujete. Útulné prostory, vřelý personál a lahodná nabídka vám slibují zábavný večer.

Flying Dutchmen

Tento koktejlový bar na ulici Singel se zaměřuje na dokonalé ladění klasických nápojů a může se navíc pochlubit nejrozsáhlejším zadním barem v zemi s více než 800 jedinečnými lihovinami. “Létající Holanďané” ovládli nově vznikající mixologickou scénu Nizozemska s vysoce edukovaným týmem, který vám rád vypráví příběhy různých koktejlů a používaných lihovin.

Bar Mokum

Mokum je jedním z nejuznávanějších koktejlových podniků v Amsterdamu. Bar jiskří lahodnými lihovinami a likéry, které představují ty z nejlepších městských lihovarů, a samotný nápojový lístek je ódou na Nizozemsko. Sedněte si na bar a získejte první povinný krok ve svém vzdělání o holandské kultuře pití.

Martin Všechovský

Autorem obsahu této stránky je Martin, spoluzakladatel tohoto webu. Jako vášnivý cestovatel přináší tipy a postřehy ze svých cest po celém světě.

Mapa

Nizozemsko, kompletní průvodce

Nezapomeňte také prozkoumat stát Nizozemsko, ve kterém se město Amsterdam nachází.

Přejít na průvodce Nizozemsko